Witam serdecznie na moim blogu!

Długo się zastanawiałem czy zacząć pisać. Na świecie dzieje się tyle rzeczy, że trudno przejść obok nich obojętnie. A ja zawsze czułem, że potrzebuję wyrzucić z siebie myśli, które kłębią się w zakątkach mojego umysłu. Poza tym dziś w dobie internetu gdzie wiadomości, informacje są jednym z ważniejszych elementów stanowiących o wiedzy i mądrości społeczeństwa nie mogłem pozostać obojętny.
Na świecie każdego dnia dziej się tyle dobrego i złego, więc nie wspomnieć nic na ten temat to zaniechanie. Będę się starał pisał o sprawach i sytuacjach pozytywnych , bo takim jestem człowiekiem. Jednak nie da się uniknąć spraw trudnych i drażliwych.
Od 3 lat jestem członkiem Kukiz’15. Na tym blogu będę pisał o tym co ja jako członek tego stowarzyszenia robię, jakie działania podejmuję w celu zmiany obecnej sytuacji społecznej, gospodarczej lub kulturalnej. Piszę też o tym co chcemy zmienić w Polsce i jak ma to się odbyć.
Dajmy sobie jako Polacy szansę na zmianę naszej niezbyt dobrej obecnej sytuacji a wtedy każdego dnia będziemy budzili się w naszej wymarzonej Polsce.
Zapraszam do lektury.
Kowalski Sławomir